Jana polobotky 8-23291-28 001 černá

Dámské polobotky Jana na pohodlném klínku se zipem po straně. Hodí se pro každodenní nošení Podešev:Podešev obuvi je s jemným protiskluzovým vzorem vyrobená ze syntetického...
1 799 Kč

černá
Materiál
kůže

• , zakoupeno v www.obujtese.cz

• Boty vypadají hezky, kvalitně vypracované.

Upřednostňuji značku Jana, proto jsem si vybrala tyto boty. Líbily se mi, ale ačkoliv nosím většinou vel.38, tyto polobotky mi byly malé. Tlačily ve špičce, zvláštní zkosený "střih" přední části. Vrátila jsem.

Značka
Barva
černá
Materiál
kůže

• Podešev:Podešev obuvi je s jemným protiskluzovým vzorem vyrobená ze syntetického materiálu. Podpatek vysoký 2,5 cm.
  • Svršek:Svršek obuvi je kožený. Barva svršku je černá.
  • Podšívka:Podšívka je vyrobená z textilního materiálu.
  • Stélka:Stélka je vyrobená z koženého materiálu.
  • Šířka: H
  • Svršek: kůže
  • Podšívka: textil
  • Stélka: kůže
  • Podešev: syntetika
  • Šířka: H

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v www.obujtese.cz

• Boty vypadají hezky, kvalitně vypracované.